Уруський: менеджмент «Укроборонпрому» слід серйозно змінити

Віцепрем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський виступив за зміну керівництва концерну «Укроборонпром».

В інтерв’ю LB.ua він сказав, що в рамках реформування концерну «повинен бути серйозно змінений» менеджмент.

«Моя позиція щодо «Укроборонпрому» така: в тому вигляді, в якому концерн є зараз, він існувати не може. Можливо, це буде державна холдингова компанія. Перед тим пройде процес корпоратизації всіх підприємств… Я ще 2014 року, коли працював в «Укроборонпромі», пропонував створити 7-8 холдингових компаній і над ними — керуючу компанію. Не так, як зараз у концерні відбувається: 260 людей у штаті, які втручаються у фінансову діяльність підприємств; і сидить департамент безпеки, котрий слідкує, як директор закуповує, вибачте, мило, туалетний папір і таке інше. Управляюча компанія повинна дивитися, куди розмістити акції цих холдингових компаній, а не втручатися у фінансову й економічну діяльність», — розказав він.

Під час реформування з «Укроборонпрому» можуть вивести спецекспортерів, а сам концерн може змінити назву. «Ми думаємо про перейменування, бо ця назва стала надто токсичною», — пояснив віцепрем’єр.

Уруський підкреслив, що підтримує корпоративне управління в концерні, але хоче бачити там фахових людей.

«Фахово підготовлений і професійний менеджмент керуючої компанії – запорука того, що в нас усе налагодиться і буде нормально функціонувати», — сказав він.

Уруський додав, що не збирається «воювати» з нинішнім керівництвом «Укроборонпрому». «У них є напрацювання, я готовий їх вислухати. І в принципі, наші погляди на майбутню трансформацію «Укроборонпрому» не сильно відрізняються», — сказав віцепрем’єр.

 

Лев Дронов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Optionally add an image (JPEG only)