Укроборонпром намагається «загубити» майже 600 млн гривень у процесі перетворення ДП «ДержККБ „Луч“» в акціонерне товариство

6 жовтня цього року КМУ видав розпорядження «Про погодження перетворення деяких державних підприємств у господарські товариства».

Оцінка відповідності свідчить, що в цьому акті немає ризиків порушень прав і свобод населення, корупційної складової, а також його реалізація ніяким чином не вплине на екологію та кількість вагітних жінок в Україні.

Першим у переліку державних підприємств-учасників концерну «Укроборонпром» стоїть ДП «Державне Київське конструкторське бюро „Луч“». Саме його генеральний директор О. Коростельов 12 жовтня звернувся до апарату РНБО з листом, в якому висловив стурбованість щодо загрози можливого блокування господарської діяльності підприємства та спроби свідомого заниження вартості його активів у процесі перетворення ДП «ДержККБ „Луч“» в акціонерне товариство.

А це що?

Також О. Коростельов наводить суму прогнозованих збитків: 3,3 млрд гривень.

Більше інформації у додатку.

Лев Дронов

2 комментария

  • Мордыхай, а чего вы беспокоитесь? «Элита», как вы изволили выразиться, не успеет пожать плоды того, что посеяла. 

   Гусева посадят новые. За что? За то, что начал. И продолжал. И ваще, должен же кто-то сидеть за Зе. Или вы думаете, что Зе снова будет? М-дя. Ну да ладно. 

   И раз уже кто-то сидит за содеянное, а процесс нельзя остановить, то, вместо сухарей этому жирному паразиту, тушёнку и эклеры раз в месяц в Лукьяновское СИЗО.  

   И спасибо, конечно. Мы то теперь у корыта. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Optionally add an image (JPEG only)